Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά
 

Untitled Document
Ευρωπαϊκό Διαγωνιστικό Ταινιών Μικρού Μήκους (διάρκεια 1-59')
14:26 CEST
Ιταλία (2017 ΕΓΧ 15')
Ciucio Florinda
ACCUSED OF WITCHCRAFT
Πολωνία (2017 ΕΓΧ 24')
Marcinowska Ewa
BLACK MOUNTAIN, THE
Ην. Βασίλειο, Γερμανία (2017 ΕΓΧ 48')
von Heiseler Anton
BOSTOFRIO, OU LE CIEL REJOINT LA TERRE
Πορτογαλία (2018 ΕΓΧ 70')
Carneiro Paulo
CHRONICLES FROM DUSK / CRONACHE DAL CREPUSCOLO
Ιταλία (2018 ΕΓΧ 18')
Capponi Luca
CINEMAGICIAN - CONVERSATIONS WITH KENNETH ANGER
Σουηδία (2019 ΕΓΧ & Α/Μ 47')
Abrahamsson Carl
CITY OF THE DEAD
Ισπανία (2019 ΕΓΧ 56')
Eek Miguel
CONGO'S GOLD
Ολλανδία (2018 ΕΓΧ 22')
van Dijken Klaas
DUERRENWAID 8
Γερμανία (2018 ΕΓΧ 7')
Geiber Ines Christine
EVAN, A SURVIVOR'S STORY
Ην. Βασίλειο (2018 ΕΓΧ & Α/Μ 19')
Yarahmadi Rafiqfuad
FACTORY OF LIES / LØGNEFABRIKKEN
Δανία (2018 ΕΓΧ 59')
Gottschau Jakob, Breum Anton
HAPPY TODAY
Ιταλία, Ουγκάντα, Γαλλία (2017 ΕΓΧ 17')
Tonincelli Giulio
IKEA FOR YU
Κροατία, Σουηδία (2018 ΕΓΧ 52')
Radonic Dinka, Ratkovic Vidakovic Marija
IN THE DARK ROOM / EN CUARTO OSCURO
Ισπανία (2018 ΕΓΧ & Α/Μ 10')
Varese Luigi Abanto
LAND SHAPED BY WOMEN, A
Αυστρία (2019 ΕΓΧ & Α/Μ 23')
Marxer Anne-Flore
LANDSLIDE
Σερβία (2018 ΕΓΧ 9')
Filipovic Aglaja
LEONARD BERNSTEIN – A GENIUS DIVIDED / LEONARD BERNSTEIN – DAS ZERRISSENE GENIE
Γερμανία (2018 ΕΓΧ & Α/Μ 54')
von Steinaecker Thomas
LOOK AT ME NOW / GUARDAMI ORA
Ιταλία (2017 ΕΓΧ 5')
Manieri Alessandro
MY LIFE IN YOUR HANDS / MI VIDA EN TUS MANOS
Ισπανία (2018 ΕΓΧ 8')
Hidalgo Joaquin Carmona
NIB24
Ιταλία (2018 ΕΓΧ 5')
Jakob Kaiser
OLOWE AND I / OLOWE UND ICH
Ελβετία (2018 ΕΓΧ 14')
Ruloff Christina
SINE LEGIBUS 1976
Σλοβενία (2018 ΕΓΧ & Α/Μ 70')
Olip Milena
TRAFFIC SEPARATING DEVICE, THE
Σουηδία (2018 ΕΓΧ 15')
Palmgren Johan
TSHWEESH
Γερμανία, Λίβανος, Ισπανία (2017 ΕΓΧ 27')
Serhal Feyrouz
WANDERING IN THE WHITE / VAELTAJAT
Φινλανδία (2019 ΕΓΧ 28')
Heikola Otto
WHERE TO DIG / OÙ CREUSER
Βέλγιο (2018 ΕΓΧ 32')
Ferbus Sacha

Φωτογραφίες από Ευρωπαϊκό Διαγωνιστικό Ταινιών Μικρού και Μεσαίου Μήκους

Επιτροπές 2019

Untitled Document

Προκριματική

Ελένη Βλάσση
Καλλιτεχνική Δι ...
Κώστας Κωνσταντινίδης
Κριτικός Κινημα ...
Χρήστος Σολωμός
Ηθοποιός, Σεναρ ...

Κριτική Ελληνικού Διαγωνιστικού

Γιάννης Σολδάτος (Πρόεδρος)
Εκδότης, Συγγρα ...
Βασιλική Γιακουμάκη
Κοινωνική Ανθρω ...
Μένος Δελιοτζάκης
Πολιτικός Μηχαν ...

Κριτική Διεθνούς Διαγωνιστικού

Philippe Muyl (Πρόεδρος)
Σκηνοθέτης ...
Χριστόφορος Χαραλαμπάκης (Επίτιμος Πρόεδρος Φεστιβάλ)
Καθηγητής Γλωσσ ...
Dr. Nir Avielli
Καθηγητής Ανθρω ...
Benoît Lelièvre
Σκηνοθέτης, Καλ ...
Nissim Gal
Λέκτορας στο τμ ...

Ειδική Επιτροπή Νέων Κιν/στών

Huaqing Jin (Πρόεδρος)
Σκηνοθέτης ...
Jiang Xiaoyu (Αντιπρόεδρος)
Σκηνοθέτης, Σεν ...
Enxy Wu
Παραγωγός, Επιχ ...