Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά
 

ΠΕΜΠΤΗ 14/4

18:00 Όταν αρχίζει το τραγούδι  του  Γιάννη Πόθου  8΄

18:15 Σάμιος  της  Μαρίας  Γιαννούλη 7΄45’’

18:35 Ημερόλογιο Σπουδής του Δημήτρη  Κουτσιαμπασάκου  55΄
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/4

18:00 Ολυμπία  του  Σταύρου Ψυλλάκη  45΄

18:55 A Polis της  Κατερίνας Τζόβα 59΄

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/4

17:30 Στους Νεκρούς της Λευτεριάς του  Γιάννη και Σπύρου Κακολύρη   1ώρα και 23΄

19:00 Φαλιμέντο του  Μενέλαου Κυρλίδη 25΄

19:30 Ένας θεός Γεννιέται  της Ελένης Βλάσση 41΄

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4

17:00  Η τέχνη του δρόμου στα Εξάρχεια  του Γιώργου Φιοράκη 42 ΄

17:55  Χωρίς Πατρίδα  της Ελένης Βλάσση 40΄

18:45 Iryan Jaya – Χαρτογραφώντας τα μονοπάτια μου  του Θεόδωρου  Μουμουλίδη 45΄

19:35 No woman is an island των  Ιωάννη  Τζανάκη και Ανδρέα Μόργκαν 25΄29’’

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 18/4

18:00  Char.. No mans island του  Sourav Sarangi  88΄

19:40 Σμιλεύοντας τη ζωή του  Άγγελου Κοβότσου 25΄

 

ΤΡΙΤΗ 19/4

17:30 Ana Ana  των Corrine van Egerrat and Petr Lom 75΄

18:55 Boxer του  Γιώργου  Παντελεάκη  55΄

19:55 On.Off των Animart Documentary Team 2014 13:15΄

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 20/4

18:00 Αντρέας Αναστασάτος, Ένας Ευγενής Κύριος του  Προκόπη Δάφνου 56΄

19:10 Διώνη  του Θάνου Ψυχογυιού 17΄

ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΣΤΗΝ ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
25,26,27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
 

 ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 25/4

  • Ώρα 18:00: Στους Νεκρούς της Λευτεριάς  – Γιάννης και Σπύρος Κακολύρης 1ώρα και 23΄
  • Ώρα 19:25: Φαλιμέντο - Μενέλαος Κυρλίδης 25΄
  • Ώρα 19:47: Όταν αρχίζει το τραγούδι – Γιάννης Πόθος 8
  • Ώρα 20:00: Ένας θεός Γεννιέται – Ελένη Βλάσση 41΄ (Τιμητική Προβολή Έναρξης του 2ου Διεθνούς Φεστιβάλ Ντοκιμαντέρ Ιεράπετρας)

ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΙΤΗ 26/4

  • Ώρα 18:00: A Polis – Κατερίνα Τζόβα 59΄
  • Ώρα 19:05 Iryan Jaya – Χαρτογραφώντας τα μονοπάτια μου - Θεόδωρος Μουμουλίδης 45΄
  • Ώρα 19:55 Η τέχνη του δρόμου στα Εξάρχεια – Γιώργος Φιοράκης 42 ΄
  • Ώρα 20:45 Ο τόπος που δακρύζουν οι θεοί – Ελένη Βλάσση 75΄

ΜΕΓΑΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/4

  • Ώρα 18:00 Αντρέας Αναστασάτος, Ένας Ευγενής Κύριος – Προκόπης Δάφνος 56΄
  • Ώρα 19:05 No woman is an island – Ιωάννης Τζανάκης, Ανδρέας Μόργκαν 25΄29’’
  • Ώρα 19: 40 Χωρίς Πατρίδα – Ελένη Βλάσση 40΄
  • Ώρα 20: 35 Ημερόλογιο Σπουδής – Δημήτρης Κουτσιαμπασάκος 55΄
  • Ώρα 21:30 Σμιλεύοντας τη ζωή – Άγγελος Κοβότσος 25΄

 

Φωτογραφίες από τις προβολές